Kemalpaşa Ariston Servisi

ariston

Servisimiz Kemalpaşa merkezde ve tüm mahallelerinde 24 saat aralıksız hizmet vermektedir. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti ulaştırabilmek amacıyla tatil günlerinde de hizmet veren firmamıza iletişim bölümünde bulunan telefon ile ya da ilgili şikâyetinizi belirten formu göndererek ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda gezici servisimiz direkt olarak bulunduğunuz adrese yönlendirilerek sorununuzun giderilmesi yönünde adımlar atılmaya başlanacaktır.

Kemalpaşa Ariston Servisi olarak işinde uzmanlaşmış ekibimizle ve 10 yılı aşkın servis deneyimimizle sizlere kaliteli, güvenilir ve uygun maliyetli hizmet sunmaktayız. Elektronik cihazlar günümüzde sadece yapılma amaçlarına uygun olarak bizlere hizmet vermemekte aynı zamanda ev dekorasyonlarımızın da vazgeçilmez birer unsurları olarak hayatımızda yer almaktadırlar. Bu nedenle yoklukları fonksiyonlarının eksikliğine ek olarak daha farklı şekilde mağduriyetlere yol açabilmektedirler. Servisimiz mağduriyetinizin en aza indirilmesi için kesintisiz olarak hizmetinizdedir.

Tüm Ariston ürünleri ile ilgili herhangi bir probleminizde bizimle iletişime geçmeniz durumunda en kısa sürede bakım ve onarım işlemlerine başlanacaktır. Cihazların tamiri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yerinde gerçekleştirebileceği gibi ücretsiz olarak servisimize getirilerek en uygun fiyatlarla servisimizde de tamir işlemleri yapılabilmektedir. Bakım ve onarım sırasında parça değişimine ihtiyaç duyulması durumunda parçalar orijinalleri ile değiştirilerek, takılan parçalara servisimiz güvencesi ile en az 1 yıl geçerli olmak üzere garanti verilmektedir.

Servisimiz hizmetleri kapsamında cihazlarınızın rutin kontrolleri yapılarak sorunlar ilerlemeden engellenebilmektedir. Bazen cihazlarınızın filtrelerinin, giderlerinin temizlenmesi, tıkanıklıklarının giderilmesi gibi basit bakımlar ürünlerinizin kullanım ömrünü uzatmaktadır. Servisimiz tüm tamirat işlemlerine ek olarak bu bakımları da en uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile yapmaktadır.

Hizmetinizdeyiz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.